Jaakko Suoknuuti a Janita Leinonen přijeli do Havlovic jako vítězové European Open 2011, podařilo se jim obhájit loňské vítězství ve družstvech v týmu Decathlete's Finland, pojmenovaném podle Janitiny chovatelské stanice. Janita na EO zaběhla ve finále jednotlivců druhé místo a pár týdnů před seminářem se potřetí stala vítězkou Nordického šampionátu.

Seminář jsme spolupořádali, jsem moc rád, že finští trenéři přijeli i letos, protože opravdu mají co předat, jsou tam vazby i osobní, protože Janita má štěně po Ole a Audim, fence říká Fu, temperamentu má tedy dost a taťka Audi se v ní nezapře. V Havlovicích byl takový minisrázek áček Czech Fan, na plácku dováděli i další sourozenci Lynnečka a Dotík. Povedlo se udělat společnou fotku s rodiči.

Rodinka: Ola, Dotík, Lynn, Fu a Audi. Foto: Bára Štouračová
Fu. Foto Michal Krejčí.                 Rodinka: Ola, Dotík, Lynn, Fu a Audi. Foto: Bára Štouračová

Trénink byl skvělý, vypilovali jsme řadu nových technik, byla to vysoká psovodovská a odnesli jsme si řadu domácích úkolů a názorů k zamyšlení. Dopad semináře se přenesl i na závody OPSION 020, kde účastníci působili klidněji a na parkuru bojovali často finskými zbraněmi. Jaakko a Janita nenechali nikoho na pochybách, že to, o čem mluví a jak agility vidí, umí i aplikovat a funguje to, běhy v kategorii large si rozebrali a na první místo nikoho v žádném běhu nepustili.

Moje fotky ze semináře a závodů zde

Článek o semináři zde

Článek o závodech zde

Joomla templates by a4joomla